Děkujeme za návštěvu! Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

NTV100 jednosložkový lak 500ml

Kód: 40.050
Značka: NanoConcept
5 265 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

NanoConcept NTV 100 Lack je při nízkých teplotách spojující se krycí nátěr, spočívající na bázi chemické nanotechnologie. Tento výrobek dokáže neobyčejně udržovat lesk, má vynikající mechanické vlastnosti (odolnost proti nárazům a oděru), zároveň i silné hydrofobní a oleofobní účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NanoConcept NTV 100 jednosložkový lak

jednosložkový nano lak funguje na principu nanotechnologie - nano produktNanoConcept NTV 100 Lack je při nízkých teplotách spojující se krycí nátěr, spočívající na bázi chemické nanotechnologie. Tento výrobek dokáže neobyčejně udržovat lesk, má vynikající mechanické vlastnosti (odolnost proti nárazům a oděru), zároveň i silné hydrofobní a oleofobní účinky.

Stejně tak vynikající jsou i jeho „easy to clean“ (snadné čištění) a „antifingerprint (odolnost vůči znečištění dotykem) “ vlastnosti. Lotosový efekt je samozřejmostí. Pot a krev nezanechají na povrchu žádné stopy. Výrobek vykazuje vynikající odolnost vůči kyselému a zásaditému působení, je voděodolný a odolný vůči rozpouštědlům. Např. hliník (jak nezpracovaný, tak eloxovaný) chrání před korozí.

Výrobek NanoConcept NTV 100 nemůže být překrýt jiným lakem. Tento lak není odolný vůči UV-záření, a tudíž jej doporučujeme použít jen ve vnitřních prostorech.  


Možnosti dodání:

 • bezbarvý
 • lesklý nebo matně bílý
 • na přání lze přidat i barevný pigment

Oblasti využití:

 • snížení nánosu špíny a zkornatění lamel v klimatizačním zařízení a ve větracích šachtách, v odsávacích hubicích atd.
 • snadné čištění osobních výtahů
 • umělohmotné části karoserie vozidla
 • rozměrově přesné olejnaté části stroje
 • umělá hmota zpevněná skleným vláknem (GFP), umělá hmota, polymer, ABS
 • tvrdé dřevo, sklo, hliník, ocel, ušlechtilá ocel, nikl, chrom, měď, zinek, polykarbonát, polystyren, polyuretan, polymetylmetakrylát, ABS, dřevo
 • hliník, ušlechtilá ocel, mosaz, měď, hořčík
 • keramika, sklo

zašlete nám dotaz na tento nano lak

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní otázku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka, která jako jedna z prvních přišla s produktovou řadou ochranných a čistících přípravků na bázi nanotechnologie. NanoConcept lze zařadit mezi prémiové značky využívající nejnovější patenty a nabízející to nejlepší v dané kategorii. Její inovativní nano produkty přináší naprosto nové možnosti a řešení do většiny tradičních odvětví. Běžné výzvy jako impregnace povrchů nebo čištění povrchů řeší novými způsoby, které prodlužují životnost a šetří čas i přírodu.