Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Super odstraňovač vodního kamene im 610 - 500 ml

Kód: I610.005
Akce Novinka Tip
Značka: impre
245 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Velmi účinný a zároveň k povrchům šetrný odstraňovač vodního kamene vhodný na keramiku, nerez, chrom, hliník a sklo. Výborně také funguje jako odstraňovač spárovacích a cementových hmot při stavebním úklidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra silný čistič minerálních a vápenatých usazenin tzv. „sanystru“ 

Hledáte prostředek, který vás snadno a rychle zbaví vodního kamene? Pak jste tu správně!

Právě čtete o tajné zbrani čistících firem. Byl vyvinut pro profesionální použítí. V jednom kroku velmi účinně odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje povrch materiálu. Odstraňuje ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky. Přitom šetrně.

srovnání ukazuje účinnost odstraňovače vodního kamene Impre

Kde vám tento odstraňovač vodního kamene nejvíce pomůže?

Výborně zvládá odstranění vodního kamene prakticky na všech materiálech jako sklo, keramika, ocel, hliník (vyjma eloxovaného), chrom a plasty. Pomůže vám převážně pro vyčištění:

 • Keramické i skleněné obklady v koupelně a WC
 • Skleněné a plastové zástěny sprchového koutu
 • Toalety, umyvadla, glazované plochy
 • Vodovodní baterie, nerezové dřezy, chromové doplňky

Odstraňovač vodního kamene Impre IM 610 je dále určen pro:

 • Odstraňování nečistot z cihel, keramických obkladůmozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene a dalších minerálních povrchů
 • Nerez oceli a hliníku, kyselinám odolných materiálů.
 • Prostředek lze částečně použít také pro odstranění skvrn po rzi a solných krust a výkvětů
 • Čistí hliník (mimo anodicky pasivovaný) a nerez ocel
 • Je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí
 • Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, minerálních, vápenatých a solných usazenin, odstraňuje ulpělé nečistoty (řasy, sinice, mech, hmyz atd.), kyselou mastnotu atd.
 • Skvělý čistič spárovacích a cementových hmot během stavebního úklidu. Zaschlou spárovačku vyčistíte rychle a bez škrábání.
odstranění vodního kamene z gratinovaného dřezu odstranění vodního kamene z odtoku umývadla

Je to přípravek prověřený tvrdými zkouškami mnoha čistících a úklidových firem, včetně té naší. Intenzivně ho využíváme pro dokonalé předčištění povrchů, než aplikujeme naši nano ochranu.


Jak odstraňovač funguje?

Odstraňovač vodního kamene IM 610 obsahuje extra vysokou koncentraci aktivních rozpouštěcích látek na bázi speciálních silných tenzidů a kyselin, které zaručují vysoce efektivní čištění a odstranění. Je vyroben na bázi bezpečných složek (neobsahuje kyselinu solnou, dusičnou, mravenčí). Nepoškozuje gumové těsnění. Následně doporučujeme plochy ochránit nano ochranou, která zaručuje dlouhotrvající ochranu a zakonzervování pěkného a čistého vzhledu materiálu.


Vlastnosti běžného odstraňovače VS. odstraňovač Impre

Běžný odstraňovač vodního kamene    Super odstraňovač vodního kamene Impre
  jednoúčelový - například odstraňovač na keramiku většinou poškodí kovovou baterii        bez poškození povrchu zbaví vodního kamene na kovech, keramice i plastech
  poškozuje gumové těsnění     díky unikátnímu složení je prostředek ke gumě naprosto šetrný
  nízká koncetrace aktivních látek za účelem nižší ceny prostředku     vysoká koncentrace aktivních látek = rychlé odstranění všech nečistot

Technická tabulka:

Báze Vzhled PH Barva Vydatnost
vodní kapalina 1-2 čirá cca 10-20 m2/ litr

Příklady použití:

Mytí a odstraňování vodního kamene a nečistot z dlažby, obkladů i skla

Odstraňovač vodního kamene impre IM 610 je ideální na mytí povrchů jako jsou keramické a glazované plochy, umyvadla, bidety, toalety, skleněné zástěny sprchových koutů a pod. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty a povlaky z vody (minerální, vápenaté, železité usazeniny, řasy, sinice). Výborně myje nečistoty u bazénů a wellness. Následně doporučíme ochránit nano impregnací na skleněné a keramické obklady.

Mytí a odstraňování vodního kamene a nečistot z kovových materiálů

Výborně myje a odstraňuje vodní kámen např. z vodovodních baterií. Dokáže účinně odstranit i "ráfek" usazenin na spodní části baterie. Je perfektní na čištění nerezového dřezu a i chromových doplňků ve sprše jako je sprchová hlavice, drátěný program, výpusť v umyvadle a pod. Následně doporučujeme plochy ochránit nano impregnací na kovy.

Mytí a odstraňování vodního kamene a nečistot z plastových povrchů

Ideální na čištění a údržbu plastových povrchů. Především to jsou plastové vany, zástěny na vaně nebo zástěny sprchových koutů a nebo plastový nábytek. Plastové povrchy doporučujeme následně ochránit nano impregnací na plasty.

Stavební úklid - odstranění spárovacích a cementových hmot

Náš Super odstraňovač vodního kamene skvěle funguje i jako odstraňovač spárovacích a cementových filmů. Přebytečnou zaschlou hmotu lze pomocí prostředku krásně vyčistit ze všech povrchů bez jejich poškození. Není potřeba nic škrábat! Převážne u velkých ploch, jako jsou podhlady a stěny, Super odstraňovač výrazně zkrátí čas stavebního úklidu.

 Obsah balení

 • 500 ml čistícího prostředku v plastové láhvi s mechanickým rozprašovačem
 • Podrobný návod k použití v českém jazyce

Návod k použití:

Odstraňte volné nečistoty z povrchu. Povrch vždy před aplikací nejdříve navlhčete. Nanášejte a myjte odspoda nahoru. Dobu působení přípravku je třeba určit individuálně pro každé jednotlivé použití na základě zkoušky na malé ploše. Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku. Připravek je vhodný na předčištění povrchů před aplikací nano ochrany. Naopak nedoporučujeme tento přípravek na ošetřené povrchy nanotechologií - snižuje životnost ochrany.

Způsob aplikace:

Můžete nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním. Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu odspoda nahoru. Necháme 1 až 30 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou, Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte.

Odstraňovač vodního kamene je určen pro ruční, nízkotlaké i strojní mytí.

 

Nabízíme také výhodnější balení:

1 000 ml

5 000 ml

20 000 ml


zašlete nám dotaz na odstraňovač vodního kamene

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní otázku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka vyrábějící čistící a impregnační prostředky nejvyšší kvality. Vznikla jako potřeba vyvinutí velmi účinných prostředků pro průmyslové aplikace mateřské firmy IPMRE CZ, které jsou mnohem účinnější než prostředky z běžné drogerie. Velkou výhodou produktů IMPRE je, že vlastník značky,  společnost IMPRE CZ, produtky původně vyvíjela pouze pro vlastní potřebu v náročných průmyslových aplikacích. Prostředky IMPRE proto kromě domácností využívají také hotely, wellness, zpracovatelský průmysl či nákupní centra, kde čelí velkému zatížení a znečištění.