Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Pro prodejce

Jsme oficiální distributor prémiových značek NanoConcept a Impre. Na dodavatelské a technické bázi spolupracujeme s koncovými prodejci, aplikačními profesionály i výrobci, kteří naše produkty používají v jejich výrobní technologii.  


Férové podmínky a kvalitní technická podpora

Díky férové cenové politice a kvalitní technické podpoře vám dokážeme poskytnout velmi dobré podmínky pro úspěšný prodej nebo aplikaci přes vaše prodejní kanály nebo pro vaši výrobní technologii. Naše prodejní politika je velmi jednoduchá – minimální prodejní ceny jsou v každé zemi nastavené jednotně, proto se můžete místo slev soustředit na kvalitní služby a prodej vaší unikátní skupině zákazníků.


Úspěšný prodej

Z dlouhodobé zkušenosti víme, že prodej našich značek nejlépe svědčí specializovaným prodejcům s kvalitním zákaznickým servisem. Pokud váš úspěch stojí pouze na cenách, které jsou nižší než u konkurence, tak pro vás nejsme perspektivní obchodní partner.


Nanotechnologie se stávají každodenní součástí života

Počet oblastí uplatnění našich produktů je téměř neomezený. Stále objevujeme nové možnosti využití. Každý rok rosteme a možná pomůžeme k růstu i vám ve vašem odvětví.

Naše přípravky nejsou levné a ani nikdy nebudou, protože bez ohledu na obor cílí na náročnější zákazníky, kteří jsou ochotní si připlatit za kvalitnější produkt s lepšími vlastnostmi a životností.


Popularita nano produktů stoupá

Jelikož jsou nanotechnologie tak trochu fenoménem dnešní doby, každý rok si získávají více zákazníků pro jejich unikátní vlastnosti, které jsou za hranicemi možností konvenčních přípravků.


Proč počet našich prodejců stále roste?

  • Produkty, po kterých každoročně roste poptávka
  • Perspektivní rozšíření vašeho produktového portfolia
  • Zboží trvale skladem, okamžitá expedice, platba na fakturu
  • Jednoduché a rychlé objednávání online
  • Dobrá marže
  • Nejsme žádný korporátní moloch, proto umíme být velmi flexibilní

Kontaktujte nás ještě dnes. Volejte +420 724 812 352 nebo využijte kontaktní formulář níže:

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: