Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

IM 480 - Čistič a odmašťovač, koncentrát 5 L

Kód: 480005
Značka: impre
2 603 Kč
7 dnů
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Velmi účinný čistič a odmašťovač povrchů, který udržuje povrchy v každém wellness, bazéně, sauně a dalších "mokrých" provozech v perfektní čistotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IM 480 Čistič a odmašťovač povrchů - koncentrát

Jedná se o výborný čistič, který dokáže hloubkově odstranit zašlé nečistoty v keramické nebo betonové dlažbě. Dokáže vyčistit žluté, oranžové, či jinak zbarvené znečištění ze stěn ve sprchách navíc s bonusem krásně čistých spár. 

IM 480 poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a smogu, protože byl vyvinutý pro rychlé a jednoduché čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev, dá se proto používat denně.

Možné způsoby použití:

  • Odstraňování zašlých nánosů mastnoty a mýdel ze stěn ve sprchách
  • Odstraňování zašlých a silně znečištěných podlah. Ať už keramických, slinutých či betonových
  • Použití jako odmašťovače povrchů (rozuměj vyčištění a odmaštění, nejedná se o odmašťovač jako ředidlo, aceton, líh a pod.) před potřebou dalších kroků, jako např. použití IM 620 Čističe protiskluzových dlaždic nebo IM 610 Super odstraňovače vodního kamene.

Vlastnosti:

Barva: světlá žlutohnědá

Zápach: slabý, nevýrazný

Pěnivý: ano

Ředění: 1:1 - 1:50. Na silné znečištění 1:4, na pravidelné čištění při větším znečištění nebo zátěži 1:9. Na denní čištění až 1:50. 

Lze aplikovat na: obklady, dlažbu, keramiku, betonové dlažby, vodovodní baterie, plastové povrchy, skleněné plochy.

Pozor na: dřevo! Dřevo po něm hnědne a měkne.

PH: 

Obsah balení: 5 l koncentrátu v kanystru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka vyrábějící čistící a impregnační prostředky nejvyšší kvality. Vznikla jako potřeba vyvinutí velmi účinných prostředků pro průmyslové aplikace mateřské firmy IPMRE CZ, které jsou mnohem účinnější než prostředky z běžné drogerie. Velkou výhodou produktů IMPRE je, že vlastník značky,  společnost IMPRE CZ, produtky původně vyvíjela pouze pro vlastní potřebu v náročných průmyslových aplikacích. Prostředky IMPRE proto kromě domácností využívají také hotely, wellness, zpracovatelský průmysl či nákupní centra, kde čelí velkému zatížení a znečištění.