Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

IM 620 - Čistič protiskluzových dlaždic, koncentrát 1 l

Kód: 620001
Značka: impre
1 016,40 Kč
Zadáno do výroby
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Jedinečný čistič protiskluzových dlaždic. Na dlaždicích udržuje původní protiskluzovou vlastnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IM 620 - Čistič protiskluzových dlaždic

Jedná se o speciálně vyvinutý čistič, odmašťovač a odstraňovač kyselých mastnot a extra odolné špíny, vápenatých a minerálních usazenin, organických nečistot (sinic, mechů, řas). Díky svému složení dokáže při čištění dlažby odstranit ze spár i hloubkovou špínu a hlavně řasy a sinice. 

Velmi důkladně a hloubkově čistí keramické a glazované dlaždice. Dokáže vyčistit letitou zašlou podlahu, špinavé "vyšlapané chodníčky". Pro dokonalý výsledek je vhodné plochu předčistit s IM 480.

Dlažba na bazénech a ve wellness by podle normy měla být protiskluzová. Většinou již po pár týdnech nebo měsících protiskluzovou přestává být. Je to z důvodu zanášení dlažby mastnotou a nečistotami z návštěvníků. Kombinací odmašťovače IM 480 a čističe protiskluzových dlaždic IM 620 se dá však podlaha opět uvést do funkčního stavu. Druhotným efektem je vizuálně čistá dlažba a spáry. 

Použití:

Nejčastěji se používá v mokrých provozech s vysokou návštěvností jako jsou bazény, wellness, hotely, sauny a další, kde dokáže udržet a zachovat přirozené protiskluzové vlastnosti dlažby.

Dá se použít i ve veřejných prostorech na keramické dlažby před vchodem do budovy, v podchodech, v nádražních halách a podobně. 

Vlastnosti:

Barva: světlá, bílá

Konzistence: gel

Ředění: 1:1 - 1:20. Řeďte 1:1 při extrémním znečištění. Standardně na první a hloubkové vyčištění stačí ředění 1:4. Na udržovací čištění stačí ředění 1:9.

PH: 3

Zápach: neutrální, bez zápachu

Pěnivý: ne

Lze aplikovat na: glazované a slinuté dlažby, betonové povrchy

Pozor na: vysoce lesklé povrchy - vhodné si udělat vzorek a použít pravděpodobně slabší koncentraci. 

Obsah balení: 1 l koncentrátu v láhvi s vrškem s bočním průhledítkem.

K dispozici i větší a ekonomičtější balení 5 l nebo 20 l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka vyrábějící čistící a impregnační prostředky nejvyšší kvality. Vznikla jako potřeba vyvinutí velmi účinných prostředků pro průmyslové aplikace mateřské firmy IPMRE CZ, které jsou mnohem účinnější než prostředky z běžné drogerie. Velkou výhodou produktů IMPRE je, že vlastník značky,  společnost IMPRE CZ, produtky původně vyvíjela pouze pro vlastní potřebu v náročných průmyslových aplikacích. Prostředky IMPRE proto kromě domácností využívají také hotely, wellness, zpracovatelský průmysl či nákupní centra, kde čelí velkému zatížení a znečištění.