Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Odstraňovač skvrn 250 ml

Kód: 20.0901
Značka: NanoConcept
425 Kč –6 %
Odstraňovač skvrn 250ml
425 Kč –6 % 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Vysoce účinný a šetrný odstraňovač skvrn určený pro všechny druhy textilu, který pracuje na inovativní bázi mikro-dělení. Mikro-dělení zajišťuje rozštěpení molekul nečistot až na úroveň jednotlivých atomů, díky čemuž odstraňovač skvrn snadno odstraní skvrny od oleje, mastnoty, žvýkačky, krém na boty či barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač skvrn - inteligentní způsob čištění

Odstraňovač skvrn od NanoConcept je vysoce účinný a ekologicky šetrný čistící přípravek, který pracuje na inovativní bázi mikro-dělení.

Mikro-dělení zajišťuje rozštěpení molekul nečistot až na úroveň jednotlivých atomů, díky čemuž odstraňovač skvrn snadno odstraní skvrny od oleje, mastnoty, žvýkačky, krém na boty či barvy.

Zároveň mikro-dělení eliminuje nutnost použít agresivní rozpouštědla, tenzidy, enzimy a bělidla, která mohou nevratně poškodit ušpiněný materiál a v neposlední řadě přestavují velkou ekologickou zátěž pro životní prostředí.


odstraňovač skvrn vyčistí i skvrny na koberci odstraňovač skvrn vyčistí skvrny na košili k odstranění skvrny na textilu se výborně hodí odstraňovač skvrn NanoConcept

Znečištěná sedačka? Špinavá kravata? Skvrna na košili? Nebo snad flek na autopotahu?

Vybavujete si situaci, kdy máte skvrnu a nevíte si s ní rady? Takových situací je celá řada. Nejčastěji to jsou běžné provozní znečištění. Špinavé manžety, skvrny na koberci, flek na autopotahu od kávy, zašpiněné kancelářské židle a pod. Většinou nám jde o odstranění skvrny bez následků. Bojíme se, abychom daný textil nepoškodili. Aby náhodou po vyčištění nezůstal "bílý" vydřený nebo vybělěný flek... Obavy jsou opodstatněné. Věcí si vážíme a nechceme si je zničit. Chceme, aby dlouho vydržely a ještě dlouho nám sloužily. 


Jak tedy na to?

Dá se použít celá řada známých i méně známých čistících prostředků. Dá se jim však věřit, že povrch vyčistí a ještě bez poškození?


Odstraňovač skvrn je řešením

Jeho složení nám zaručí bezproblémové odstranění skvrny při zachování 100% šetrnosti k povrchu! Přírodní prvky rozloží nečistotu, která se jednoduchým způsobem posléze setře.


Je vhodný k čištění zejména:

odstraňovač skvrn je ekologicky šetrný
 • všech druhů textilů
 • opěrek u křesel, taburetů, sedáků židlí, sedacích souprav
 • koberců
 • autopotahů, čalounění v automobilu
 • oděvů, kravat, obleků, bund, kalhot, oblekových košil (límečky, podpaží, manžety)
 • autosedaček
 • koberců
 • polštářů
 • atd.

 

Snadno odstraňuje oleje, mastnoty, hořčici, krém na boty, rtěnku, žvýkačky a barvy.

Doporučujeme použít před aplikací impregnace textilu!!!


Jsou různé odstraňovače skvrn, v čem je tedy tento jiný?

Na rozdíl od jiných přípravků určených k odstranění skvrn, náš nepoužívá konvenční tenzidy, tzn. povrchově aktivní látky a nepoužívá bělidla. Tyto látky mohou totiž zapříčinit vyblednutí daného místa či z barevných látek mohou vyžrat barvu. K odstranění skvrn se v našem případě používají přírodní látky, ty nečistotu rozloží na molekulátní úrovni, reps. molekuly nečistoty rozbijí a mechanickým setřením dojde k odstranění skvrn.

Technický popis funkčnosti a procesu rozkladu nečistot

Inteligentní čistící systém který rozeznává látky na základě jejich odlišené molekulové struktury a dokáže tyto struktury od sebe oddělit. Proto je umí tak efektivně oddělovat nečistoty od vláken ušpiněné textilie.
Protože tento Odstraňovač skvrn není agresivní, musí se vytvořit přímý kontakt se znečištěným materiálem.

 1. Molekuly špíny jsou tvořeny spojenými řetězy atomů. Při mikro-dělení jsou díky fyzikálnímu procesu molekuly špíny rozloženy na jednotlivé atomy. Špína je v prvním momentu ještě viditelná, protože molekuly špíny byly rozloženy jen v atomu.
 2. Mikro-dělení působí okamžitě: při tomto molekulárním odštěpení se částice špíny uvolní a dostanou se při čištění okamžitě na povrch, kde jsou odstraněny odsátím nebo jiným způsobem, např. setřením.

Zjednodušeně se dá říci, že špína se nerozkládá jako při použití tenzidů a rozpouštědel a obtížně se ve vodě nemusí vytvářet emulze, ale že každá částice špíny je separovaná od ostatních a hlavně od vlákna. Takto se tedy oddělí. Proto se netvoří při čištění přechodové okraje, ani následné špinění.

Odstraňovač skvrn na bázi mikro-dělení je použitelný skoro na všechny látky a podklady, Tento proces umožňuje důkladné čištění bez škodlivých rozpouštědel, tenzidů, enzymů a bělidel! 


Obsah balení

 • 250 ml
 • Podrobný návod k použití v českém jazyce

Aplikace:

Odstraňovač skvrn je v tekuté formě. Rovnoměrně se nastříká na znečištěnou plochu a v závislosti na znečištění se nechá působit. Poté se vlhkým hadříkem nebo kartáčkem z povrchu setře nebo vysaje. Je absolutně bez zápachu!

 

Nabízíme také výhodnější balení:

500 ml

1 000 ml

5 000 ml

 


zašlete nám dotaz na odstraňovač skvrn

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní otázku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka, která jako jedna z prvních přišla s produktovou řadou ochranných a čistících přípravků na bázi nanotechnologie. NanoConcept lze zařadit mezi prémiové značky využívající nejnovější patenty a nabízející to nejlepší v dané kategorii. Její inovativní nano produkty přináší naprosto nové možnosti a řešení do většiny tradičních odvětví. Běžné výzvy jako impregnace povrchů nebo čištění povrchů řeší novými způsoby, které prodlužují životnost a šetří čas i přírodu.