Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoce se nezadržitelně blíží a Vy si začínáte pomalu lámat hlavu s tím, jakým dárkem potěšit své blízké. Abyste se lépe zorientovali, ušetřili svůj čas hledáním a zkoumáním, na základě našich zkušeností jsme zde pro Vás připravili pát typů k udělání radosti Vašim blízkým.

Mamince pod stromeček:

Chcete-li ušetřit mamince trápení s úklidem, obdařte jí setem na ochranu koupelny (skla a keramiky. Ušetříte jí hlavně čas trávený v koupelně, za který Vám jistě bude vděčná.

Má-li maminka semišové nebo kožené kozačky, případně jinou, např. outdoorovou obuv, jistě ji potěší impregnace na textil. Díky ní v zimě nepromokne a nenachladí se.

Je-li maminka řádná hospodyně, radost jí udělají i kouzelné čistící houbičky, které čistí i to, co jste si mysleli, že nejde vyčistit. A to pouze za pomocí pár kapek vody...

Tatínek by si přál

Je-li tatínek vášnivý motorista a má rád své auto čisté, lesklé, bude potěšen dárkem na ochranu laku. Zajisté bude rád i za přípravek na ochranu litých kol nebo za tekuté nano stěrače určené na skla automobilu pro větší bezpečnost jízdy a zvýšení komfortu. Celý set obsahující všechny 3 typy výrobků a něco navíc se dá pořídit za zvýhodněnou cenu zde.

Má-li tatínek dvůr s dlažbou, kde rád griluje, určitě ho potěší přípravek na impregnaci betonu nebo dřeva v případě např. zahradního nábytku. 

Potřebuje-li impregnovat obuv, kravatu, bundu či autopotahy, je pro něj vhodná impregnace na textil a kůži.

Syn nebo bratr chce pod stromeček

impregnaci na textil. Aby zazářil v kolektivu a mohl se pochlubit svými nepromokavými botami nebo bundou, je impregnace právě pro něj nejvhodnější.

Má-li auto, tekuté nano stěrače na sklech mu zajistí bezpečnou jízdu a méně starostí např. s námrazou nebo hmyzem.

Dcera nebo sestra by si na Vánoce přála

rozhodně impregnaci na své nejmodernější a nejulítlejší boty. Aby dlouho vydržely, nešpinily se a nepromokly, je impregnace skvělým dárkem.

Babičku určitě potěší

skvělé čistící nano houbičky na nenáročný a efektivní úklid. Skvělý je rovněž čistič k odstraňení skvrn z textilních povrchů (sedačky, koberce a pod.) s kterým se šetrně a velmi precizně zbaví zašpinění.

Babičku rovněž potěší něco praktického, např. set mikrofázových utěrek.

Děda chce

svatý klid... Ale i přes to by se mu mohl zamlouvat přípravek na protizamlžování brýlí. Je-li kutil a v garáži vyrábí zlepšováky, ochrana na kovy se mu bude jistě hodit.