Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Rewitec Kettenspray - na řetězy

Kód: 10.600
Novinka
Značka: Rewitec
365 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

KettenSpray redukuje tření kovových částí, které se při chodu dotýkají, zvláště řetězů všeho druhu a chrání je před opotřebením. Díky speciální receptuře je velmi přilnavý a předchází tak odmrštění odstředivou silou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REWITEC® KettenSpray redukuje tření kovových částí, které se při chodu dotýkají, zvláště řetězů všeho druhu a chrání je před opotřebením. Díky speciální receptuře je velmi přilnavý a předchází tak odmrštění odstředivou silou. Technologie REWITEC působí přes inovativní silikátové částice, které se při existujícim tření, teplotě a tlaku spojují ve fyzikálně-chemickém procesu s kovovým povrchem. Zdrsnění opotřebovaných kovových částí se redukuje až o 50 % a povrchy se obnovují, což vede k citelné optimalizaci tření a opotřebení. Řetěz, který má být ošetřen, by měl být předen očištěn od hrubých nečistot. REWITEC® KettenSpray důkladně protřepejte a stříkejte ze vzdálenosti asi 10 až 20 cm. V případě potřeby vetřete měkkou textilií.


Řetězy jízdních kol

  • řetězy motorek
  • ostatní řetězy všeho druhu
  • řetězová kola a pastorky
  • a mnoho dalších jiných použití

Balení obsahuje:

  • 100 ml přípravku
  • podrobný návod k použití v češtině

zašlete nám dotaz na REWITEC KettenSpray

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní otázku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Německá technologická společnost se zaměřuje na zvýšení životnosti a energetické účinnosti strojů a převodovek pomocí mazacích aditiv. S vývojem mazacích aditiv na bázi nanočástic a mikročástic se REWITEC® zabývá od roku 2003 a přispívá tak k hladkému chodu ošetřených motorů a převodovek, a v konečném důsledku i k velmi šetrnému a ekologickému využívání energie.