Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Návod na to jak si usnadnit jarní úklid domu i auta

Aneb proč ztrácet čas tam, kde to není potřeba

Pokud místo úklidu raději trávíte svůj čas s rodinou nebo přáteli, pak věříme, že vám přijdou vhod naše rady o tom, jak čas na úklidové práce zredukovat na minimum a moc se u toho nenadřít.

Navíc pamatujte, že čím méně uklízíte, tím více chráníte přírodu, protože spotřebováváte méně chemických prostředků. Není to skvělé?


snadný úklid koupelny jak si usnadnit jarní úklid domu? sprchový kout lze ochránit před usazováním špíny a vodního kamene

Jarní úklid domu snadno a rychle

Mytí oken

Věděli jste, že vyrábíme přípravek se samočistícím efektem, který udržuje venkovní okna čistá po dobu 1-3 let? Netvrdíme, že zůstanou dokonale čistá, ale jejich údržba vám zabere minimum času a bez křečí v rukou. Seznamte se nano ochranou skla a keramiky.

Čistění okenních rámů

Tady bude skvělým pomocníkem nano houbička.Ta má díky svému složení velmi intenzivní čistící účinek a vyčistí i ty nejvíce zašlé nečistoty. Tisíce prodaných kusů jen za poslední rok potvrzují její kvality. Na ochranu plastových rámů použijte ochranu plastových povrchů.

Úklid koupelny

evergreen. Přitom čas strávený úklidem koupelny můžete zredukovat na třetinovou dobu a bez podrážděné pokožky od chemických prostředků! Jak? Náš produkt nano ochrana skla a keramiky redukuje usazování špíny na keramických a skleněných površích. Nejde o čistící přípravek, ale o prevenci, aby se příště špína nedostala do povrchu materiálu a šla lehce setřít pryč. Tento přípravek patří k našim nejoblíbenějším a hojně ho doporučujeme i všem našim kamarádům a známým.  Nabízí tzv. efekt snadného čištění. Jakmile s ním ošetříte koupelnu či toaletu, stačí vám k úklidu pouze hadřík a voda a za pár chvil jste s úklidem hotový.


V práci trávíme čím dál více času, ale domácí úklidové práce za většinu z nás nikdo neudělá, proto každá úspora času přijde vhod.Mytí a příprava automobilu na letní sezónu:

Mytí auta

Náš šampon dodá laku na vašem autě lesk a zároveň vytvoří nano ochrannou vrstvu před okolními vlivy počasí. Lak si tak déle zachovává původní vzhled a pomaleji stárne.

Úklid interiéru

Sedačky v interiéru po zimě nejlépe vyčistíte šetrným odstraňovačem skvrn a následně je doporučujeme naimpregnovat nano impregnací textilu, aby vylitá káva nebo rozmazaná svačina nezpůsobila další fleky.

Čisté disky a ráfky kol

Další užitečný přípravek, který slouží jako prevence a ochrana. Brzdný prach se nebude již více zažírat do Vašich kol.  Eliminují se tak ohavné žluté a černé zbarvení, které lze jen velmi snadno odstranit. Ošetřený povrch je také ochráněn před nepříznivými účinky posypové soli. Následná údržba kol je velice jednoduchá a hlavně snadná - pouhým setřením mokrou utěrkou se okamžitě zbavíte nečistot. Kola tak získají opět svůj původní lesk. Ochranu disků a ráfků naleznete zde

Čistota čelního skla

Na to jsou nejlepším lékem tekuté stěrače. Nejen že vám dramaticky zvyšují bezpečnost za deštivého počasí, ale také udržují sklo čisté. Jakmile vylétne první hmyz, na tento odstavec si jistě vzpomenete. Díky tekutým stěračům sklo se většiny zachyceného hmyzu na skle zbavíte pouhým zapnutím ostřikovačů bez nutnosti návštěvy myčky.