Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

REWITEC Powershot L - pro benzínové a naftové motory do 3000 cm3

Kód: 10.546
Tip
Značka: Rewitec
ZDARMAZDARMA
Rewitec PowerShot L
2 965 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Regenerační a ochranný koncentrát pro benzínové a dieselové spalovací motory, který dokáže snížit spotřebu paliva a obnovit opotřebované povrchy. Míra tření a opotřebení povrchu se dlouhodobě sníží, čímž dojde k prodloužení životnosti motoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rewitec powershot L funguje na principu nanotechnologieOšetření benzínových a dieselových motorů pomocí krycí vrstvy REWITEC Powershot L - nanokoncentrátu

Formule této metalsilikátové krycí vrstvy dokáže snížit spotřebu paliva a obnovit opotřebované povrchy. Míra tření a opotřebení povrchu se dlouhodobě sníží, čímž dojde k prodloužení životnosti motoru.


Vlastnosti výrobku REWITEC Powershot L

 • výrobek REWITEC dokáže obnovit výkon motoru a tlak oleje na původní hodnoty
 • formule této metalsilikátové krycí vrstvy dokáže snížit spotřebu paliva až o 11 % 
 • dokáže obnovit mikroskopické poškození
 • sníží se drsnost opotřebovaných kovových dílů až o 50 %
 • výrobek REWITEC Powershot není žádné aditivum (příměs) - tzn. nemění vlastnosti oleje a neobsahuje přísady se zlepšenou mazivostí jako teflon nebo keramika!
 • Snížení emisí až o 64 %
 • výrobek REWITEC je kompatibilní se všemi běžnými druhy minerálních i syntetických olejů - viskozita oleje se nemění
 • zaručuje dlouhodobou ochranu proti opotřebení
 • zlepšuje studené starty
 • optimalizuje kompresní hodnoty
 • snižuje hluk a vibrace motoru
 • snižuje emise CO2, CO, HC, NOx
 • nouzový provoz při ztrátě oleje
 • ochrana motoru nanotechnologií REWITEC na 1 rok

REWITEC® PowerShot® snižuje tření, zlepšuje mechanickou práci motoru a chrání ho před opotřebením. Přípravek se aplikuje do zahřátého motorového oleje, poté působí nejméně stovky kilometrů. REWITEC®- technologie funguje na principu znovuobnovení silikátových partií, které revitalizují odřené části motoru.

Teplota a tlak jsou fyzikálně-chemické procesy projevující se na povrchu kovových součástek motoru. Mikroskopické poškození je odstraněno, hlubší nerovnosti v kovových součástkách jsou z 50% také odstraněny, což vede k omezení tření a opotřebení. Účinnost motoru je tak optimalizována.

Díky ochrannému působení se může spotřeba snížit o 11% a obsah emisí ve zplodinách může klesnout až o 64%. *)


Video o REWITEC:

Titulky k videu:

1. Nápis: Opotřebení kovových povrchů třením
2. Nápis: silikátové (křemičité) částice v chemickém procesu
3. Nápis: nano hladký kovo-silikátový (křemičitý) povrch
4. Nápis: křemičité částice v chemickém procesu
5. Nápis: nano hladký kovo-křemičitý povrch


Seznam nejčastěji kladených otázek - doporučujeme přečíst!

Na trhu je nabízena celá škála podobných produktů. V čem je Váš výrobek výjimečný?

Nanovýrobek REWITEC není žádná příměs, která by nějakým způsobem měnila vlastnosti oleje, tudíž ani neobsahuje žádné přísady se zlepšenou mazivostí jako je teflon nebo keramika. REWITEC vytvoří na namáhaném kovovém povrchu metalsilikátovou vrstvu, jež pokryje všechny opotřebované kovové součástky, čímž docílí jejich obnovení.

Jaký proces vede ke vzniku krycí vrstvy?

Aktivní látka našeho výrobku se skládá ze speciální kombinace silikátů a katalyzátorů. Pomocí vzniklé třecí síly a obrušování částic dochází k povrchové krystalizaci, čímž vzniká nový metalsilikátový povrch. V zásadě jde o velmi jednoduché chemicko-fyzikální procesy.

Jak funguje samoregulace procesu?

K aktivaci kovové silikátové vrstvy je cíleně využita třecí síla. Po jejím vytvoření už na povrchu nevzniká žádná další třecí síla potřebná k jejímu vzniku. Tímto je proces automaticky ukončen.

Váš produkt si zakládá na použití pevných látek. Může dojít ke vzniku usazenin nebo zanesení olejového filtru a kanálků?

Tím, že se aplikuje velmi malé množství koncentrátu, není možné, aby došlo k případnému usazení či zanesení filtrů nebo kanálků. Je-li Váš motor velmi silně zanesen spalinami, výrobek REWITEC je odstraní, ale v tomto případě potom doporučujeme před druhou aplikací REWITECu zkontrolovat čistotu oleje, popřípadě jej úplně vyměnit.

Jakou velikost mají částice obsažené ve vašem produktu?

Velikost částic se pohybuje kolem 15 µm. Normální olejový filtr propouští částice do velikosti zhruba 25 µm.

Jak se výrobek snáší s hydraulickými zdvihátky ventilů? Tyto součástky jsou velmi citlivé – mohlo by použitím Vašeho výrobku dojít k jejich narušení?

Ne, právě naopak. Na povrchu hydraulických zvedáků se vytvoří krycí metalsilikátová vrstva, která zvedáky navrátí do jejich původní polohy a zároveň ochrání namáhaná místa před následným opotřebením. Zdviháky tak běží snadněji a tišeji.

Lze REWITEC použít u všech běžných minerálních a syntetických olejů?

Ano, výrobek REWITEC je kompatibilní se všemi běžnými druhy minerálních i syntetických olejů.

Změní se nějak po aplikaci výrobku REWITEC viskozita oleje?

Ne, nezmění. Olej je zde využit pouze jako podkladový materiál.

Moderní motorové oleje obsahují různá speciální aditiva, jejichž složení může mít po použití Vašeho výrobku za následek srážení nebo usazování oleje. Nebo je možné tuto reakci vyloučit?

Použitím výrobku REWITEC struktura oleje není nijak narušena nebo pozměněna. Navíc částečky koncentrátu se v oleji nachází pouze do té doby, než dojde k vytvoření ochranné vrstvy.

Kolik balení je potřeba na kompletní ošetření motoru?

Kompletní ošetření motoru probíhá ve dvou etapách. V případě silně opotřebovaných motorů je potřeba použít jedno balení výrobku navíc.

Stačí u nových motorů použít jen poloviční dávku?

Nezáleží na tom, jestli je motor nový nebo starý. Pro plnohodnotnou aktivaci krycí vrstvy je potřeba aplikovat celé balení výrobku.

Můj automobil bude potřebovat v nejbližší době vyměnit olej. Je smysluplné začít s aplikací REWITECu už teď nebo mám počkat až na výměnu oleje?

První aplikaci výrobku doporučujeme provést se starým olejem, teprve po najetých 300 kilometrech vyměňte starý olej za nový a poté proveďte druhé ošetření.

Můj motor má obsah 5 litrů. Výrobek REWITEC se používá pro motory s obsahem 2-3 litry. Jaký produkt popřípadě jaká kombinace produktů je vhodná pro můj tip motoru?

V tomto případě použijte výrobek Powershot M v kombinaci s výrobkem Powershot L. Při první aplikaci do motoru vlijeme půlku láhve M a půlku L. Totéž pak platí následně i při druhé aplikaci.

Je výrobek vhodný i pro můj TDI vznětový motor s technologií přímého vstřikování paliva?

Ano, absolutně. Technologie přímého vstřikování paliva je obzvláště náchylná na zvýšenou zátěž motoru. K řešení tohoto problému je ideální použít REWITEC.

Jak působí výrobek u motorů s výfukovým turbodmychadlem?

Ložiska turbodmychadel jsou také pokryta ochrannou vrstvou, což má pak za následek prodloužení jejich životnosti. Žádné negativní působení není známo.

Motor má spotřebu cca 1 litr oleje na 500 kilometrů a nachází se na hranici opotřebení. Může mi v této fázi Váš produkt ještě pomoci? Další možností už je jen kompletní oprava nebo výměna motoru.

Jestli nejsou pokažené pístní kroužky, může použití našeho výrobku spotřebu oleje zredukovat. Podle velikosti množství opotřebení může být potřeba i trojí aplikace výrobku.

Může se REWITEC použít také u motocyklů s tzv. mokrou spojkou? Může pak spojka prokluzovat?

K prokluzování nebo zadření nedochází, protože metalsilikátová vrstva se váže pouze na kovové povrchy. Všechny opotřebované kovové součástky motoru a převodovky budou potaženy krycí vrstvou, spojka nikoli.

Diferenciál je hlučný. Lze pomocí Vašeho výrobku hluk snížit?

Výrobkem REWITEC může být obnovena funkce částí, které ještě nepřekročily hranici opotřebení a které nebyly mechanicky zničeny. Je-li diferenciál příliš hlučný, měli byste nejdříve zkontrolovat možnost mechanického poškození. Není-li tomu tak, můžete aplikovat náš výrobek, čímž pak vzniká velká šance na jeho zlepšení. 


Vyjádření některých zákazníků, kteří zakoupili Rewitec:

Pan Honza

Na Rewitecu mám najeto 40 tis km. Po deseti 10 tis km jsem prováděl repas hlavy, takže proběhla i kontrola motoru, válce jsou bez rýh a v dobré kondici, takže za mě má Rewitec něco do sebe. Přidávám ho každých 30 tis km. Je znát i vliv na spotřebu a hluk motoru. Celkově mám na svém voze najeto 300 tis km.

Pan Ondřej z Jihlavy

Vlastním Peugeot Boxer, který má najeto 250 000 km, motor 2,2 litrů. Použil jsem tento přípravek na revitalizaci motoru a po 1500 ujetých kilometrech musím konstatovat rapidní zlepšení. Dříve motor po nastartování zněl jak traktor, nyní je motor tišší, měkčí a nekouří se z něho. Koupil jsem po této zkušenosti ještě jeden přípravek pro auto manželky. Jsem moc spokojen.


Rewitec powershot L - obsah balení

Obsah balení:

 • 250 ml přípravku REWITEC
 • Podrobný návod v českém jazyce

Aplikace:

 

 

 

 

 

 


zašlete nám dotaz na Rewitec Powershot L

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní otázku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto & moto
Použití: auto nanokosmetika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Německá technologická společnost se zaměřuje na zvýšení životnosti a energetické účinnosti strojů a převodovek pomocí mazacích aditiv. S vývojem mazacích aditiv na bázi nanočástic a mikročástic se REWITEC® zabývá od roku 2003 a přispívá tak k hladkému chodu ošetřených motorů a převodovek, a v konečném důsledku i k velmi šetrnému a ekologickému využívání energie.