Objednávky provedené v pracovní dny do 11:30 dopoledne expedujeme ještě tentýž den.

Ochrana na kovy, chrom a ušlechtilou ocel 5000 ml

Kód: 10.210
Značka: NanoConcept
ZDARMAZDARMA
Ochrana na kovy chrom ušlechtilou ocel 5000 ml
8 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nano ochrana je revoluční způsob povrchové úpravy kovů, nerezu, chromu, hliníku a dokonce i zlata nebo stříbra

ochrana na kovy funguje na principu nanotechnologiePojem nano  ochrana je v poslední době skloňován stále častěji. V zahraničí a především v Německu, kde byl vyvinut, se tento produkt stal nedílnou součástí údržby kovových povrchů v domácnostech.

Hlavní důvody jsou následující:  šetří čas  - rychlejší a jednodušší úklid, šetří peníze - ušetříte za čistící prostředky a opravy a šetří životní prostředí - na údržbu domácnosti nepotřebujete chemikálie.

Nano přípravek chrání veškeré kovové povrchy před usazováním špíny, otisky prstů, mastnotou, proti korozi a proti likvidačním účinkům vodního kamene.


 ochrana na kovy ochrání kouhoutky, dřezy a další kovové předměty v domácnosti ochrana na kovy také ochrání chromované předměty ochranu na kovy lze také použít na nerezovou a jakoukoli ušlechtilou ocel

nano ochrana na kovy využíva efektu lotosového květu, který způsobuje samočistí vlastnosti oštřených kovů

Nano ochrana na kovy využíva efektu lotosového květu, který způsobuje samočistíci vlastnosti ošetřených kovů.

Nano ochrana kovů má antibakteriální účinky

Ochrana na kovy na bázi nanotechnologie má antibakteriální účinky. Dokáže také účinně bránit růstu mechů, hub a lišejníku.


Jak nano ochrana kovů funguje?

Tento nano produkt je v podstatě povrchová úprava kovů založená na alkoholové bázi, která nezasahuje do vzhledových vlastností materiálu. To znamená, že po aplikaci na povrch, se jeho barva nezmění.  Způsobuje extremní odpuzování kapalin jako je voda, olej, mastnoty a proto zaručuje velmi snadné odstranění vodního kamene a špíny z ošetřeného povrchu - tzv. "easy to clean" efekt (efekt snadného čištění). Povrch je také chráněn proti UV záření a abrazivní odolnosti.  

Pro názornou ukázku jsme pro vás provedli test nano povrchové úpravy kovů.


Nano ochrana znamená změnu ve vašem vnímání údržby kovových povrchů domácnosti i exteriéru.


Nano ochrana kovů je vhodná zejména jako:

 • Povrchová úprava pro snadné čištění a leštění kovů
 • Ochrana před korozí
 • Ochrana pro koupelnové nerez doplňky (vodovodní baterie, sprchové hlavice, nerezové odtoky)
 • Prevence pro jednoduché odstranění vodního kamene
 • Prostředek pro ochranu a snadné leštění hliníku
 • Specialista na údržbu kuchyňských nerez dřezů, digestoří a spotřebičů
 • Nezbytná péče o veškerou vodní armaturu
 • Ochrana chromových částí na motorkách, lodích a vozidlech
 • Pomocník pro čištění šperků (zlato, stříbro)
 • Ochrana pro nerezové zábradlí, nerezové bazény, nerezový komín a kovové, chromové či nerezové obložení

Rychlá navigace v popisu produktu:


Proč si pořídit nano ochranu kovů – hlavní výhody:

nano ochrana na kovy je produkt šetrný k životnímu prostředí
 • Šetří váš čas - redukuje dobu strávenou čistěním
 • Šetří vaše peníze - značně snižuje používání chemických čistících prostředků
 • Šetří životní prostředí – čištění pouze vodou bez chemikálií
 • Produkt vyvinutý speciálně na kovy
 • Povrchová ochrana je plně transparentní a zachovává současný vzhled povrchu
 • Přípravek je vysoce hydrofobní (odpuzuje vodu) – protikorozní ochrana
 • Zabraňuje usazování vodního kamene
 • Efekt snadného čištění výrazně sníží pracnost úklidu
 • Usnadňuje leštění a zachovává povrch stále lesklý
 • Působí antibakteriálně – znesnadňuje množení baktérií
 • Chrání povrch proti UV záření a abrazivní odolnosti
 • Chrání proti výskytu otisků prstů
 • Je odolný vůči čistícím prostředkům
 • Znesnadňuje usazování vody, oleje, mastnoty a nečistot na povrchu
 • Je jednoduchý na použití

Nano přeborník v čištění a leštění kovů

Ochrana kovů pomocí nanotechnologie má dlouhotrvající efekt, který nemění vzhledové vlastnosti materiálu. Jde o neviditelné povrchové úpravy kovů a kovových částí. Nano přípravek  vytváří neviditelný film, který zabraňuje usazování nečistot, odpuzuje vodu a chrání povrch před reakcí s okolními látkami (oxidace). Tyto vlastnosti vám pak usnadňují čištění i leštění například hliníku , nebo chromu.

Nanotechnologie není omezena druhy ani slitinami kovů. Povrchové úpravy pomocí nano vrstvy, je proto možné aplikovat na niklované povrchy, eloxované kovy, barevné kovy, dural, titan, měď, mosaz, chirurgickou ocel a jiné.  Hlavním důvodem pro povrchovou aplikaci nano vrstvy u kovů v exteriéru je ochrana proti korozi. V interiéru je pak prevencí, abyste nemuseli řešit otázku, jak odstranit vodní kámen.


Spočítejte si jen všechny kohoutky, armatury a odtoky, které doma máte – Tam všude hrozí poškození rzí a vodním kamenem.


Odstraňovač vodního kamene

Vodní kámen neničí jen vaši pračku! Tvoří se ve všech spotřebičích, kde se používá voda a má vliv na jejich funkčnost a životnost.  Konkrétně může například způsobit nefunkčnost vodovodní baterie! V kloubu u pákových baterií zcela zamezí pozvolné regulaci proudu vody. Celá manipulace je pak značně ztížena. To a ještě mnohem více dokáže ve vaší domácnosti způsobit vodní kámen. Odstranění škod může být někdy nenávratné.
Předejděte nákladným řešením, jako je třeba elektronický odstraňovač vodního kamene! Prevence znamená půl zdraví i pro vaši domácnost. Použijte nano ochranu a nebudete muset přemýšlet nad tím, jak odstranit vodní kámen.

Pro boj s vodním kamenem na ostatních površích (sklo,keramika) můžete využít zvýhodněný balíček set pro koupelnu (ušetříte 350 Kč).


Ochránce nerezové domácnosti  - nerez dřez, nerezové zábradlí, koupelnové doplňky nerez

Spotřebiče s nerezovou úpravou (lednice, digestoř, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar aj.) jsou náročné na údržbu čistého vzhledu. Nikdo se na to doma nechce dívat ani se prezentovat před hosty ochmatanou a zašpiněnou kuchyní.

Tato nano ochrana zajišťuje snadnou údržbu, čištění, lesk a stálost hezkého a čistého vzhledu. Zdlouhavé čištění chemickými prostředky již není potřeba.  Stačí povrch jednoduchým způsobem setřít mokrou houbičkou či hadrou. Povrch okamžitě získá svůj původní lesk a čistotu bez bakterií.

Hlavní devízou je odstranění otisků prstů, které jdou velice snadno setřít pouze vlhkým hadříkem. Můžete pak v klidu v noci loupit z vaší nerezové ledničky bez zanechání důkazů. Další možnosti použití krom interiéru je aplikace na nerezová zábradlí na balkoně i před domem, nerezové trubky, nerezový komín, nerez větrací mřížka a třeba i nerez domovní čísla. Povrch navíc odolává UV záření!


Proti špíně a množení bakterií

Nečistoty z potravin, zaschlé skvrny od jaru, mastnota ve dřezu, upatlaná baterie od mýdla a jiných denních nečistot působí někdy až odpudivě. Díky nano ochraně s efektem snadného čištění se jednoduchým setřením mokrou hadýrkou či houbičkou zbavíte všech nečistot bez námahy a agresivních čisticích prostředků. Ty mohou způsobit i zničení povrchové úpravy baterie a defekt na vzhledu. Vodní kámen, otisky prstů, a jiného jsou minulostí.

Nano ochrana kovů je odolná i proti chemikáliím a znesnadňuje množení bakterií. Je neviditelnou ochranou proti neviditelnému nebezpečí šíření bakterií ve vaší domácnosti.


Štít proti rzi - Ochrana proti korozi

Kyslík, voda a různé chemikálie jsou důvody, proč kovové předměty podléhají zkázonosné rzi. Protikorozní ochrana je proto nezbytná, pokud chcete své kovové komponenty udržet v původní kondici. Nano přípravek vytváří na povrchu jakéhokoliv kovu neviditelný štít, který slouží jako ochrana před korozí. Konkrétně má hydrofobní účinky a zabraňuje chemickým látkám dostat se do přímého kontaktu s povrchem.
Na rozdíl od mnohých látek, které sice vytvoří na předmětu film, který chrání proti korozi, ale také zcela změní vzhled předmětu, je nano technologie neviditelnou vrstvou. I proto našla své využití v ochraně předmětů kulturního dědictví (stará brnění, nástroje a zbraně) a v průmyslové výrobě, jako dočasná nebo dlouhodobá ochrana materiálu (transport kovových předmětů ve vlhkém prostředí, konzervování a restaurování kovových částí).  Pro tyto účely ochrany kovových komponentů doporučujeme použití našich nano laků.

Leštění hliníku bez mechanického nebo chemického čištění

Nevíte jak vyčistit hliník aniž byste použili chemické čištění? Hliník je kov velmi náchylný na oxidaci a snadné poškození povrchu. Proto je využití nanotechnologie k jeho ochraně doporučeným  prostředkem pro udržení jeho kvality.

Po aplikaci přípravku je leštění hliníku snadné a stačí na něj jen hadřík z mikrovláken.  Takže není potřeba podrobit povrch náročnému kartáčování nebo chemickému leštění a samotné čištění hliníku je také velmi jednoduché.


Nano ochrana je neocenitelná pro cenné věci – chrom na motorkách a lodích, šperky se stříbra, zlata a jiných kovů


Leštění chromu nejen pro motorkáře a loďaře

Stejně jako u leštění hliníku a povrchové úpravy kovů má nanotechnologie přínos jako dlouhodobá ochrana chromových částí. Veškeré chromové části na vaší lodi, motorce nebo autě snadno ochráníte proti trvalému znečištění. A hlavně si nebudete lámat hlavu s tím, který přípravek je na leštění chromu ten nejlepší.  Po aplikaci nano ochrany vám k dosažení vysokého lesku stačí vlhký hadřík. Každý majitel si přeje, aby se jeho loď, motorka, auto nebo jiný stroj blýskal čistotou.
Nano přípravek je vhodný na ochranu chromových částí všech možných produktů. Samostatnou kapitolou jsou pak větší stroje a povrchy, které jsou v kontaktu se slanou vodou. Pro tyto účely doporučujeme naše patentní nano laky s ochranou chromu a leskem na dobu až 5 let.


Ochránce rodinného bohatství aneb, jak vyčistit stříbro a zlato

Nanotechnologie mění pravidla v čištění šperků, cenných kovů i chirurgické oceli. Bylo by škoda nechat zčernat vaše rodinné stříbro. Způsobů čištění drahých kovů je mnoho a pro každý matriál jsou odlišné. Od tradičního popele u stříbra až po vyvařování zlata. Podobně jako u ochrany proti korozi je nano přípravek jakýmsi štítem proti invazivním látkám (plyny, kapaliny). Vyzkoušejte nano ochranu na vaše šperky a už nebudete muset řešit otázku, jak vyčistit stříbro.


V čem se NanoConcept liší od jiných výrobků?

 • Nejde o přípravek na bázi teflonu, silikonu,vosku nebo oleje, které mají malou trvanlivost a mechanickou odolnost proti setření.
 • Nanotechnologie narozdíl od běžných přípravků nepracuje na úrovni molekul, ale na atomární úrovni, proto má účinnější odpuzovací efekt. Výroba nano přípravků je technologicky náročná, proto jsou dražší než bežné přípravky.
 • Patentovaný německý výrobek. Pozor na levné imitace, které nano efekt pouze napodobují. Orientační životnost ochrany je cca 12 měsíců (životnost ochrany je závyslá na mechanickém zatížením).

Tuto nano ochranu na kovy jsme podrobili náročným testům. Její výsledky si můžete přečíst zde.


ochrana skla a plastů - obsah balení

Balení obsahuje:

 • 5000 ml přípravku v plastové láhvi s mechanickým rozprašovačem
 • Podrobný návod k použití v českém jazyce

Potřebné množství při použití:

 • Přibližně 10 – 15 ml na m2 (podle druhu materiálu). Skutečná spotřeba přípravku závisí na drsnosti povrchu i způsobu nanášení.

 

 

 

 


zašlete nám dotaz na ochranu na kovy, chrom a ušlechtilou ocel

Stále váháte?

Nejste si jisti, zda je tento produkt vhodný pro váš záměr?

Neváhejte nám zaslat konkrétní dotaz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka, která jako jedna z prvních přišla s produktovou řadou ochranných a čistících přípravků na bázi nanotechnologie. NanoConcept lze zařadit mezi prémiové značky využívající nejnovější patenty a nabízející to nejlepší v dané kategorii. Její inovativní nano produkty přináší naprosto nové možnosti a řešení do většiny tradičních odvětví. Běžné výzvy jako impregnace povrchů nebo čištění povrchů řeší novými způsoby, které prodlužují životnost a šetří čas i přírodu.